Oferta dotyczy treningów narciarskich podczas przedłużonych weekendów.  W trakcie organizowanych przez nas szkoleń proponujemy  zaawansowanym narciarzom podwyższenie swoich umiejętności jazdy na bramkach. Nasze doświadczenie gwarantuje nie tylko amatorom ale i profesjonalistom  podniesienie swoich kwalifikacji. Nasze szkolenie organizujemy na wydzielonej części kompleksu narciarskiego Słotwiny w Krynicy Zdroju. Szkolenia weekendowe odbywają się od od czwartku do niedzieli.

W czasie treningów na tyczkach zajmiemy się optymalizacją toru jazdy, techniką jazdy na krawędziach i w skrętach a dla chętnych przewidujemy pomoc w doborze i przygotowaniu sprzętu. Do odbycia szkolenia wymagane jest posiadanie kasku. Dla jeżdżących na tyczkach wskazane jest posiadanie ochraniaczy i gard.

Weekendowe Szkolenie na tyczkach Racing – Kompleks Narciarski Słotwiny

Czwartek godz. 17:00 slalom
Piątek godz.8:00 slalom gigant / 16:00 slalom
Sobota godz. 8:00 slalom gigant / 16: slalom
Niedziela godz. 8:00 slalom gigant + zawody
Cena 1 treningu – 100 zł
Cena bloku treningowego – 475 zł
Karnet 10 treningów – 900 zł
Cena zawiera : trening , video-analizę , zawody
Cena nie zawiera : karnetu narciarskiego
Ilość miejsc ograniczona , maksymalna wielkość grupy treningowej 12 osób .

Terminy Weekendów szkoleniowych Masters Racing w sezonie 2020/21 :
Przewidywane terminy szkoleń na tyczkach podamy wkrótce.

Racing Babysitting czyli opieka nad dziećmi podczas szkoleń racing dla rodziców.

Bebenek Racing Grup wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadza nową usługę , całodzienną opiekę nad małymi dziećmi prowadzoną przez wykwalifikowaną opiekunkę do dzieci , która zaopiekuje się maluchami .

Koszt usługi 200 zł od dziecka za 6 godz.

W celu przedstawienia spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@brgroup.pl bądź telefoniczny z naszym biurem.