W tej chwili w Bębenek Racing Group pracujemy nad ofertą wyjazdów, w których będziesz mógł wziąć udział w sezonie 2019 / 2020. Możesz spodziewać się bardzo szerokiej oferty wyjazdów treningowych głównie do Włoch. MIejscem gdzie obywa się większość wyjazdów jest Passo Stelvio. Zależnie od warunków śniegowych możemy zorganizować wyjazdy także do Austrii głównie na lodowiec Hintertux i do Kaprun.

 

stalvio

 

Bebenek Racing Grup w okresie letnim organizuje obozy kondycyjne w Krynicy-Zdroju dla dzieci i dorosłych chcących przygotować się do sezonu zimowego.

W programie obozów znajdziemy:

✦ treningi biegowe i ogólnorozwojowe
✦ treningi Nordic Walking ,
✦ treningi rowerowy szosa, góry
✦ rozruchy, wieczorne treningi oddechowe, relaksacyjne,
✦ zajęcia z fizjoterapeutą ,
✦ odnowa biologiczna ,
✦ wykłady i warsztaty motywacyjne
✦ wykłady i warsztaty z fizjoterapii
✦ warsztaty z dietetyki
✦ treningi mentalne: techniki i metody, praca z podświadomością, podstawy medytacji
✦ treningi z elementami jogi, stretchingu , treningu funkcjonalnego. Ze szczególnym naciskiem na formy „zdrowego kręgosłupa”.

Koszt obozów jest uzależniony od miejsca zakwaterowania. Terminy i miejsca letnich obozów kondycyjnych w sezonie 2019/2020 zostaną obublikowane wkrótce.

Racing Babysitting czyli opieka nad dziećmi podczas szkoleń racing dla rodziców.

Bebenek Racing Grup wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadza nową usługę , całodzienną opiekę nad małymi dziećmi prowadzoną przez wykwalifikowaną opiekunkę do dzieci , która zaopiekuje się maluchami .

Koszt usługi 200 zł od dziecka za 6 godz.